Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası

dogalyollar.com ziyaretçilerine her konuda işe yarayan doğal çözüm yolları göstermeyi amaçlamaktadır. Bu amaç çerçevesinde sitede yayınlanan içerikler, bir çok kaynaktan edinilen bilgilerin yazarlar tarafından özgün içerikler haline dönüştürülmesinden meydana gelmektedir. Dolayısıyla site içeriği dünyada olmayan bir şeyi sunmaz. Aksine var olan bilgileri daha verimli kullanılabilir hale getirip ziyaretçilerine sunar. Bu bilgiler doğrultusunda dogalyollar.com web sitesini ziyaret eden tüm kullanıcılar aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş olurlar. Yine bu kullanıcılar bir sonraki bölüm olan “gizlilik politası ve bilgilendirmeler” kısmında anlatılanları da anlamış ve site içeriğini kullanırken yaşayacakları herhangi bir olumsuzluktan kendilerinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılırlar.

Kullanım Şartları

  • Site içeriğini oluşturan materyaller (metin, görsel vb.) izinsiz kullanılmamalıdır.
  • Yayınlanan hiç bir makale için küfür, hakaret vb. kötü davranış sergileyen ifadeler barındıran yorumlar yapılmamalıdır.

Gizlilik Politikası ve Bilgilendirmeler

Bu sitede yer alan tüm bilgiler ziyaretçilerine fayda sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Dolayısıyla zarar verici içerik barındırmamaktadır. Ancak sağlık konusu gibi konularda yayınlamış makalelerde yer alan uygulamalar kişiden kişiye göre farklı sonuçlar ile sonlanabilir. Bu farklı sonuçlar olumsuz olabileceği gibi beklenen sonuçtan daha olumlu da olabilir. Burada bahsedilen olumsuz sonuçlar ile karşılaşmamak için her zaman bir uzman doktora görünmenizi tavsiye ediyoruz. Bu yüzden karşılaşılacak bu tür olumsuz sonuçlar için bu web sitesi, yöneticileri ve sahipleri herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu bilgiler doğrultusunda siteyi kullanan tüm kullanıcılar aşağıda açıklanan maddeleri kabul etmiş sayılırlar.

  • Kullanıcılar siteden edindikleri bilgileri uygulayıp uygulamama konusunda tamamen özgürdürler. Dolayısıyla bu sitede yer alan bilgiler ile yapılacak uygulamaların sonuçlarına ait tüm sorumluluk kullanıcıların kendilerine aittir.
  • Bu web sitesi ziyaretçilerine daha iyi bir site kullanım deneyimi sunabilmek için tarayıcı destekli çerezleri(cookies) kullanmaktadır.