Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Merhabalar, bugün sizlere 14 şubat sevgiler günü için hediye önerilerinde bulunacağım.

Doğum günü, yıl dönümü, sevgililer günü ve daha bir çok özel günler mevcut. Bu da bizleri sürekli olarak hediye almak için çeşitli arayışlara sevk ediyor. Ancak alacağımız hediyenin maliyeti az ve anlamı derin olmalı ki hem bu yoğun hediye trafiği bütçemizi sarsmamalı hemde sevdiğimiz kişi ona ne kadar değer verdiğimizi anlamalı. İşte bu özellikleri taşıyan 4 değerli hediyeyi dogalyollar.com ‘un hediyesever yazarı olarak sizler için araştırıp buldum. O halde buyrun keyifli okumalar…

Sevgililer Günü Hediye Önerileri

1. Hediye Kutusu Hazırlamak.

Boş bir hediye kutusu alın ya da evde kendiniz bir hediye kutusu hazırlayın. İçerisine sevgilinizin ve kendinizin fotoğraflarını yerleştirin. Sevgilinizin sevdiği çikolatalardan yerleştirin. Ufak kalpli kağıtlara küçük notlar yazın. İşte size hem anlamı yüksek hemde maddi değeri o kadar yüksek olmayan anlamlı bir sevgililer günü hediyesi.
?

2. El Emeği Ürünler

Bence hediyenin en güzeli elimizden ilmek ilmek dökülen emeklerden yapılan hediyelerdir. Evde atkı, bere, kazak, yelek, şal bir sürü şey hazırlayabilirsiniz. Eğer el işlerinden fazla anlamıyorsanız endişe etmenize gerek yok. Çünkü Youtube’da yapacağınız kısa bir araştırma ile el işi ürünlerin yapımını anlatan bir çok videoya ulaşabilir, bu videoları izleyerek siz de hediye olarak verebileceğiniz ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

3. Kişiye Özel Kupa

Dışında herhangi bir yazı ya da süs olmayan bir kupa almalısınız. O kadar pahalı da değiller. Örneğin buralarda 5 TL civarında bir fiyata bulunabiliyor. Sonra sevgilinizin ilgi alanına göre süsleyin. Bu çiçek deseni olabilir, sevdiği ve takip ettiği takımın ismi olabilir. Ya da kendi isimlerinizi yazabilirsiniz. Ve tanışma yıl dönümünüzü de eklemeniz büyük bir jest olur. İşte size yine ucuz bir sevgililer günü hediye önerisi.

4. Kişiye Özel Tesbih, Takı Hazırlamak

Erkekler için tesbih her zaman güzel bir hediye fikridir. Ancak sıradan ve herkeste olan bir tesbih almak ona verdiğiniz değeri anlatmakta pek başarılı olamayabilir. Bununla birlikte şöyle orjinal trend taşları olan bir tesbih alayım derseniz bu başta söylediğimiz bütçemizi sarsmama şartımızı sağlayamayacak kadar pahalı olacaktır. Bu durumda bizim bu olaya bir ayrıntı katarak kriterlerimize uygun bir tesbih ortaya çıkarmamız gerek. Tam da bu noktada burçlardan faydalanıyoruz. Burçlar ile ilgiliyseniz ya da daha önce burç karakteristiklerine ait bilgilere göz attıysanız mutlaka gözünüze çarpmıştır. Her burcun değerli bir taşı vardır yani o burç için değeri olan taşlar. İşte biz de bu burç özelliğinden faydalanarak sevgilimizin burcuna uygun taşlardan bir tesbih yapıp hediyemize anlam katabiliriz. Eğer tespih yapamam ben derseniz Youtube’de bu konuda birçok video bulunuyor oradan bakarak yapabilirsiniz. Bu taşları büyük tuhafiyelerden ve internet üzerinden uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Aynı şekilde kız arkadaşınıza sevgililer günü hediyesi hazırlamak istiyorsanız değişik boncuklar, taşlar alıp evde kendiniz zevkinize göre hazırlayabilirsiniz. Hem kimse de olmayanı takmış olur hemde sizin elinizle hazırlandığı için daha kıymetli daha değerli olur.

Benden bu kadar arkadaşlar umarım faydalı olmuştur. Yazımı faydalı bulduysanız sosyal hesaplarınızda paylaşıp diğer arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun. Yılın bir günü değil her günü sevgi dolu geçsin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. sibel dedi ki:

    Harika seçenekler
    teşekkürler editör